lieke32

Anciennitet : 325 dage
Generel placering : 530.
Konto : 1.892.816 equus
Ejerhistorik
Føl Paint horse Brun Tobiano
09:00
Energi
85%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 0.00

Udholdenhed
0
0.00
Hurtighed
0
0.00
Dressur
0
0.00
Galop
0
0.00
Trav
0
0.00
Spring
0
0.00
Race: Paint horseAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 96 cm
Køn: HingstVægt: 96 kg
Farve: Brun Tobiano Født den: 25.10.2026
Opdrætter: lieke32

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 21286.56
Udholdenhed3594.03  Galop4020.31
Hurtighed5627.20  Trav1162.59
Dressur4447.89  Spring2434.53
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Mason Højens
Mor: H - 21064 Lieke32
Paint horse
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
3594.03
3594.03
3594.03
3594.03
Hurtighed
5627.2
5627.2
5627.2
5627.2
5627.2
Dressur
4447.89
4447.89
4447.89
4447.89
Galop
4020.31
4020.31
4020.31
4020.31
Trav
1162.6
1162.6
Spring
2434.53
2434.53
2434.53
Denne hest har 2072 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Brun Overo
T - 21286 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertT - 21286 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertT - 21286 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information