nath14

Anciennitet : 2185 dage
Generel placering : 326.
Konto : 57.067 equus
Ejerhistorik
Rideenhjørning KWPN Rød
16:30
Energi
50%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1602.36

Udholdenhed
25.857
51.71
Hurtighed
178.8215
357.64
Dressur
214.611
429.22
Galop
137.4015
274.80
Trav
48.056
96.11
Spring
196.4335
392.87
Race: KWPNAlder: 2 år 10 måneder
Art: RideenhjørningHøjde: 159 cm
Køn: HingstVægt: 447 kg
Farve: Rød Født den: 18.09.2026
Opdrætter: nath14

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

akilles' hæl
Genetisk potentiale Samlet: 7201.66
Udholdenhed378.50  Galop1140.48
Hurtighed1457.88  Trav781.35
Dressur1800.00  Spring1643.44
BLUP:
-80.79
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
378.5
378.5
Hurtighed
1457.88
1457.88
Dressur
1800
1800
1800
Galop
1140.48
1140.48
Trav
781.356
781.356
Spring
1643.44
1643.44
1643.44
Denne hest har 664 fortrinlighedsstjerner.

corneEnhjørning

dressur: +15


Enhjørninger er heste med horn i panden. Hornet giver dem en + 15 bonus til dressur.

De avles på en bestemt måde:

  • begge forældre skal være enhjørninger af samme race
  • 1 bedækningssession skal være tilgængelig
du vil derefter have 1/5 chance for at få et enhjørningeføl.

Når den samme enhjørning har folet 5 gange uden at få et enhjørningeføl, bliver det 6.. føl et enhjørningeføl.

Når en enhjørningehoppe er blevet bedækket, skal du vente i ti timer i realtid, før hun kan bedækkes igen, eller før en potentiel enhjørningefole kan bedækkes.

Ridecenter

Føl er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom