lieke32

Anciennitet : 325 dage
Generel placering : 530.
Konto : 1.892.816 equus
Ejerhistorik
Føl Nokota Brun
17:00
Energi
28%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 8.40

Udholdenhed
0.7
1.40
Hurtighed
0.7
1.40
Dressur
0.7
1.40
Galop
0.7
1.40
Trav
0.7
1.40
Spring
0.7
1.40
Race: NokotaAlder: 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 124 cm
Køn: HoppeVægt: 176 kg
Farve: Brun Født den: 29.09.2026
Opdrætter: lieke32

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

krøsus' held
Genetisk potentiale Samlet: 18748.18
Udholdenhed2486.31  Galop1125.42
Hurtighed2109.94  Trav4200.25
Dressur4945.70  Spring3880.56
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Oprindelse

Far: Færdig - 11 Lieke32
Mor: H - 18597 - S Lieke32
Nokota
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2486.31
2486.31
2486.31
Hurtighed
2109.94
2109.94
2109.94
Dressur
4945.7
4945.7
4945.7
4945.7
4945.7
Galop
1125.42
1125.42
Trav
4200.25
4200.25
4200.25
4200.25
Spring
3880.56
3880.56
3880.56
3880.56
Denne hoppe har 1818 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +8, hurtighed: +8, dressur: +8, galop: +8, trav: +8, spring: +8

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8


Ridecenter

Frem til:
23. december 2026
Boks:
boks 1* halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 1* klassisk sadel 1* klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

pictoalertH - 18748 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 8 måneder lige nu!

Formering

pictoalertH - 18748 kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 8 måneder lige nu!

Information