Zandramus

Anciennitet : 2303 dage
Generel placering : 264.
Konto : 8.845.815 equus
Ejerhistorik
Ridehest Holstener Rød
14:45
Energi
21%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 944.09

Udholdenhed
54.2225
108.44
Hurtighed
60.3825
120.77
Dressur
126.457
252.91
Galop
64.8405
129.68
Trav
21.618
43.24
Spring
144.5255
289.05
Race: HolstenerAlder: 1 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 167 cm
Køn: HoppeVægt: 328 kg
Farve: Rød Født den: 18.10.2026
Opdrætter: Zandramus

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 14847.72
Udholdenhed2351.79  Galop1692.54
Hurtighed2643.42  Trav808.09
Dressur3422.32  Spring3929.55
BLUP:
-94.02
-100 0+100

Oprindelse

Far: 20 15128.60
Mor: Holsten 14502.67 ho
Holstener
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2351.79
2351.79
2351.79
Hurtighed
2643.42
2643.42
2643.42
Dressur
3422.32
3422.32
3422.32
3422.32
Galop
1692.54
1692.54
1692.54
Trav
808.099
808.099
Spring
3929.55
3929.55
3929.55
3929.55
Denne hoppe har 1428 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9


Ridecenter

Frem til:
28. oktober 2026
Boks:
boks 1* vandtrug bruser halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod 1* klassiske sadelunderlag

Træning

pictoalertHolsten 14847.72 ho kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 1 år 8 måneder lige nu!

Formering

pictoalertHolsten 14847.72 ho kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 1 år 8 måneder lige nu!

Information