Twisted

Anciennitet : 1622 dage
Generel placering : 19.
Konto : 7.605.424 equus
Ejerhistorik
Ridehest Lusitano Rød
09:00
Energi
49%
Helbred
100%
Moral
89%

Færdigheder

Samlet: 17663.80

Udholdenhed
408.998
818.00
Hurtighed
387.7855
775.57
Dressur
2959.993
5919.99
Galop
2129.9895
4259.98
Trav
2488.411
4976.82
Spring
456.7245
913.45
Race: LusitanoAlder: 10 år
Art: RidehestHøjde: 162 cm
Køn: HingstVægt: 476 kg
Farve: Rød Født den: 17.09.2026
Opdrætter: Twisted Indtægter: 981 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0100
Dressur 0129
Genetisk potentiale Samlet: 21123.91
Udholdenhed2543.84  Galop3798.26
Hurtighed2326.25  Trav4437.41
Dressur5278.35  Spring2739.80
BLUP:
60.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: 37 C'est Lɑ Vie
Mor: 38 C'est Lɑ Vie
Lusitano
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2543.84
2543.84
2543.84
Hurtighed
2326.25
2326.25
2326.25
Dressur
5278.35
5278.35
5278.35
5278.35
5278.35
Galop
3798.26
3798.26
3798.26
3798.26
Trav
4437.41
4437.41
4437.41
4437.41
Spring
2739.8
2739.8
2739.8
Denne hest har 2054 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

39 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

39 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom