Blackbetty

Anciennitet : 1889 dage
Generel placering : 18.
Konto : 39.954.605 equus
Ejerhistorik
Pony Connemara Brun
11:00
Energi
77%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 27927.07

Udholdenhed
3693.3845
7386.77
Hurtighed
2354.953
4709.91
Dressur
2918.9515
5837.90
Galop
1597.407
3194.81
Trav
764.61
1529.22
Spring
2634.2285
5268.46
Race: ConnemaraAlder: 16 år 4 måneder
Art: PonyHøjde: 148 cm
Køn: HingstVægt: 432 kg
Farve: Brun Født den: 16.09.2026
Opdrætter: Blackbetty Indtægter: 1.725 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0640
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0130
Western pleasure 010142
droite
Genetisk potentiale Samlet: 23056.37
Udholdenhed6098.60  Galop2637.31
Hurtighed3891.94  Trav1258.05
Dressur4816.00  Spring4354.47
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: [Hingst] 23032.08
Mor: [Hoppe] 23030.94
Connemara
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
6098.6
6098.6
6098.6
6098.6
6098.6
6098.6
Hurtighed
3891.94
3891.94
3891.94
3891.94
Dressur
4816
4816
4816
4816
4816
Galop
2637.31
2637.31
2637.31
Trav
1258.05
1258.05
Spring
4354.47
4354.47
4354.47
4354.47
Denne hest har 2248 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +29, hurtighed: +29, dressur: +29, galop: +29, trav: +29, spring: +29

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Navn:
Frem til:
21. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 3
arbreStamtræ
chevalAfkom