Fluttershy

Anciennitet : 3386 dage
Generel placering : 12.
Konto : 14.745.943 equus
Ejerhistorik
Føl Fjordhest Brunblak

M

08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 156.64

Udholdenhed
13.238
26.48
Hurtighed
20.3865
40.77
Dressur
14.879
29.76
Galop
16.441
32.88
Trav
8.969
17.94
Spring
4.406
8.81
Race: FjordhestAlder: et par timer
Art: PonyHøjde: 76 cm
Køn: HingstVægt: 76 kg
Farve: Brunblak Født den: 20.10.2026
Opdrætter: Fluttershy

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 7580.40
Udholdenhed1281.31  Galop1591.28
Hurtighed1973.19  Trav868.08
Dressur1440.10  Spring426.44
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1281.31
1281.31
Hurtighed
1973.19
1973.19
1973.19
Dressur
1440.1
1440.1
Galop
1591.28
1591.28
1591.28
Trav
868.083
868.083
Spring
426.44
426.44
Denne hest har 702 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Enhjørningepony Brunblak
M er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertM kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertM kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information