ibugdrddtfygu

Anciennitet : 80 dage
Generel placering : 959.
Konto : 52.492 equus
Ejerhistorik
Ridehest Paint horse Mørkebrun Tobiano
19:30
Energi
25%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 15081.64

Udholdenhed
1415.699
2831.40
Hurtighed
1679.2055
3358.41
Dressur
1649.4855
3298.97
Galop
1333.0645
2666.13
Trav
400.826
801.65
Spring
1062.5375
2125.07
Race: Paint horseAlder: 7 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 153 cm
Køn: HoppeVægt: 445 kg
Farve: Mørkebrun Tobiano Født den: 18.09.2026
Opdrætter: ibugdrddtfygu

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 21109.04
Udholdenhed4110.91  Galop3561.74
Hurtighed5032.96  Trav1153.30
Dressur4409.63  Spring2840.50
BLUP:
2.66
-100 0+100

Oprindelse

Far: Apollon Solsikkedalen
Mor: Bella
Paint horse
75.0%
Connemara
25.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
4110.91
4110.91
4110.91
4110.91
Hurtighed
5032.96
5032.96
5032.96
5032.96
5032.96
Dressur
4409.63
4409.63
4409.63
4409.63
Galop
3561.74
3561.74
3561.74
3561.74
Trav
1153.3
1153.3
Spring
2840.5
2840.5
2840.5
Denne hoppe har 2055 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +15, hurtighed: +15, dressur: +15, galop: +15, trav: +15, spring: +15

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande2xrouge2** bandager

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2


Ridecenter

Frem til:
19. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom