Twisted

Anciennitet : 1622 dage
Generel placering : 19.
Konto : 7.605.424 equus
Ejerhistorik
Ridehest Lusitano Gråskimmel
10:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 17212.38

Udholdenhed
399.824
799.65
Hurtighed
365.2465
730.49
Dressur
2899.2855
5798.57
Galop
2080.2065
4160.41
Trav
2430.9945
4861.99
Spring
430.6355
861.27
Race: LusitanoAlder: 14 år
Art: RidehestHøjde: 162 cm
Køn: HoppeVægt: 476 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 14.09.2026
Opdrætter: Twisted Indtægter: 1.304 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 07117
Genetisk potentiale Samlet: 20647.32
Udholdenhed2485.85  Galop3709.09
Hurtighed2270.87  Trav4334.56
Dressur5169.54  Spring2677.41
BLUP:
60.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ma r C'est Lɑ Vie
Mor: Fe r C'est Lɑ Vie
Lusitano
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2485.85
2485.85
2485.85
Hurtighed
2270.87
2270.87
2270.87
Dressur
5169.54
5169.54
5169.54
5169.54
5169.54
Galop
3709.09
3709.09
3709.09
3709.09
Trav
4334.56
4334.56
4334.56
4334.56
Spring
2677.41
2677.41
2677.41
Denne hoppe har 2007 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Fe r14 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Fe r14 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
Næste bedækning: 14 år 10 måneder
reproductionBedækninger: 3
arbreStamtræ
chevalAfkom