Twisted

Anciennitet : 1622 dage
Generel placering : 19.
Konto : 7.605.424 equus
Ejerhistorik
Ridehest Lusitano Blakket
09:00
Energi
55%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 17063.44

Udholdenhed
397.923
795.85
Hurtighed
363.2035
726.41
Dressur
2869.7165
5739.43
Galop
2062.953
4125.91
Trav
2409.597
4819.19
Spring
428.3275
856.65
Race: LusitanoAlder: 10 år
Art: RidehestHøjde: 161 cm
Køn: HingstVægt: 458 kg
Farve: Blakket Født den: 14.09.2026
Opdrætter: Twisted Indtægter: 1.819 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 013100
Genetisk potentiale Samlet: 20418.52
Udholdenhed2458.90  Galop3671.84
Hurtighed2244.35  Trav4288.84
Dressur5107.81  Spring2646.78
BLUP:
60.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ma r C'est Lɑ Vie
Mor: Fe r C'est Lɑ Vie
Lusitano
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2458.9
2458.9
2458.9
Hurtighed
2244.35
2244.35
2244.35
Dressur
5107.81
5107.81
5107.81
5107.81
5107.81
Galop
3671.84
3671.84
3671.84
3671.84
Trav
4288.84
4288.84
4288.84
4288.84
Spring
2646.78
2646.78
2646.78
Denne hest har 1984 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Ma r er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Ma r er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom