6Howrse6

Anciennitet : 1173 dage
Generel placering : 680.
Konto : 1.622.893 equus
Ejerhistorik
Føl Nokota Mørkebrun
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 0.00

Udholdenhed
0
0.00
Hurtighed
0
0.00
Dressur
0
0.00
Galop
0
0.00
Trav
0
0.00
Spring
0
0.00
Race: NokotaAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 85 cm
Køn: HingstVægt: 89 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 11.09.2026
Opdrætter: 6Howrse6

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 2756.00
Udholdenhed364.62  Galop166.46
Hurtighed309.22  Trav618.16
Dressur726.76  Spring570.77
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Nokota
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
364.62
364.62
Hurtighed
309.22
309.22
Dressur
726.76
726.76
Galop
166.46
Trav
618.17
618.17
Spring
570.77
570.77
Denne hest har 218 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Nokota Mørkebrun
Nokota er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertNokota kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertNokota kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information