Jeancat

Anciennitet : 5117 dage
Generel placering : 13.
Konto : 10.299.700 equus
Ejerhistorik
Føl Connemara Lysegrå
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 5094.74

Udholdenhed
673.7715
1347.54
Hurtighed
430.4335
860.87
Dressur
532.0135
1064.03
Galop
291.422
582.84
Trav
138.8695
277.74
Spring
480.8595
961.72
Race: ConnemaraAlder: et par timer
Art: PonyHøjde: 88 cm
Køn: HoppeVægt: 88 kg
Farve: Lysegrå Født den: 11.09.2026
Opdrætter: Jeancat

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 24731.74
Udholdenhed6541.47  Galop2829.34
Hurtighed4178.96  Trav1348.25
Dressur5165.18  Spring4668.54
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6541.47
6541.47
6541.47
6541.47
6541.47
6541.47
Hurtighed
4178.96
4178.96
4178.96
4178.96
Dressur
5165.18
5165.18
5165.18
5165.18
5165.18
Galop
2829.34
2829.34
2829.34
Trav
1348.25
1348.25
Spring
4668.54
4668.54
4668.54
4668.54
4668.54
Denne hoppe har 2415 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Pony Blakket
Female 31,74 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertFemale 31,74 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertFemale 31,74 kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information