Twisted

Anciennitet : 1622 dage
Generel placering : 19.
Konto : 7.605.544 equus
Ejerhistorik
Ridehest Lusitano Sort
10:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
89%

Færdigheder

Samlet: 19232.73

Udholdenhed
728.207
1456.41
Hurtighed
664.2135
1328.43
Dressur
3009.353
6018.71
Galop
2163.7875
4327.57
Trav
2523.882
5047.76
Spring
526.922
1053.84
Race: LusitanoAlder: 15 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 162 cm
Køn: HoppeVægt: 468 kg
Farve: Sort Født den: 08.09.2026
Opdrætter: Twisted Indtægter: 2.506 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 01613
droite
Genetisk potentiale Samlet: 19921.36
Udholdenhed2397.78  Galop3584.21
Hurtighed2187.07  Trav4180.68
Dressur4984.85  Spring2586.76
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2397.78
2397.78
2397.78
Hurtighed
2187.07
2187.07
2187.07
Dressur
4984.85
4984.85
4984.85
4984.85
4984.85
Galop
3584.21
3584.21
3584.21
3584.21
Trav
4180.69
4180.69
4180.69
4180.69
Spring
2586.76
2586.76
2586.76
Denne hoppe har 1935 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

19921.36 Ho er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

19921.36 Ho er en holdhest og kan derfor ikke avle.
Næste bedækning: 16 år
reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom