Bitte

Anciennitet : 3866 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.728.714 equus
Ejerhistorik
Ridehest Tennessee Walker Sort
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 23760.00

Udholdenhed
2561.05
5122.10
Hurtighed
1436.46
2872.92
Dressur
2322.845
4645.69
Galop
1129.545
2259.09
Trav
3129.9
6259.80
Spring
1300.2
2600.40
Race: Tennessee WalkerAlder: 1 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 145 cm
Køn: HoppeVægt: 283 kg
Farve: Sort Født den: 19.09.2026
Opdrætter: Bitte

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 2756.00
Udholdenhed594.47  Galop261.54
Hurtighed332.92  Trav726.77
Dressur539.07  Spring301.23
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
594.47
594.47
Hurtighed
332.92
332.92
Dressur
539.07
539.07
Galop
261.54
261.54
Trav
726.77
726.77
Spring
301.23
301.23
Denne hoppe har 219 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Junior-Krøsus er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 1 år 6 måneder lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 1 år 6 måneder lige nu!

Information