Bitte

Anciennitet : 3866 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.728.714 equus
Ejerhistorik
Ridehest Engelsk fuldblod Gråskimmel
11:15
Energi
36%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 23421.40

Udholdenhed
765.48
1530.96
Hurtighed
2982.71
5965.42
Dressur
2812.0325
5624.06
Galop
3935.0655
7870.13
Trav
367.61
735.22
Spring
847.8035
1695.61
Race: Engelsk fuldblodAlder: 10 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 168 cm
Køn: HingstVægt: 489 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 05.09.2026
Opdrætter: Bitte

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 01900
droite
Genetisk potentiale Samlet: 24622.01
Udholdenhed2815.59  Galop6517.52
Hurtighed5139.52  Trav1342.53
Dressur4655.10  Spring4151.74
BLUP:
98.13
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2815.59
2815.59
2815.59
Hurtighed
5139.52
5139.52
5139.52
5139.52
5139.52
Dressur
4655.11
4655.11
4655.11
4655.11
4655.11
Galop
6517.52
6517.52
6517.52
6517.52
6517.52
6517.52
Trav
1342.53
1342.53
Spring
4151.74
4151.74
4151.74
4151.74
Denne hest har 2405 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

MαƖє 622.01 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

MαƖє 622.01 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 7
arbreStamtræ
chevalAfkom