Jeancat

Anciennitet : 5117 dage
Generel placering : 13.
Konto : 10.299.769 equus
Ejerhistorik
Føl Connemara Leverrød med lys man og hale
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 4989.82

Udholdenhed
659.901
1319.80
Hurtighed
421.531
843.06
Dressur
520.9935
1041.99
Galop
285.417
570.83
Trav
136.0215
272.04
Spring
471.046
942.09
Race: ConnemaraAlder: et par timer
Art: PonyHøjde: 82 cm
Køn: HingstVægt: 82 kg
Farve: Leverrød med lys man og hale Født den: 05.09.2026
Opdrætter: Jeancat

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 24653.28
Udholdenhed6520.76  Galop2820.33
Hurtighed4165.33  Trav1344.09
Dressur5148.16  Spring4654.60
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6520.76
6520.76
6520.76
6520.76
6520.76
6520.76
Hurtighed
4165.33
4165.33
4165.33
4165.33
Dressur
5148.16
5148.16
5148.16
5148.16
5148.16
Galop
2820.33
2820.33
2820.33
Trav
1344.09
1344.09
Spring
4654.61
4654.61
4654.61
4654.61
4654.61
Denne hest har 2409 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Pony Palomino
Male 53,28 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertMale 53,28 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertMale 53,28 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information