lwl123

Anciennitet : 6 dage
Generel placering : 4232.
Konto : 3.594 equus
Ejerhistorik
Ridehest Paint horse Rød Tobiano
16:30
Energi
37%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 351.27

Udholdenhed
49.9015
99.80
Hurtighed
81.629
163.26
Dressur
11.0695
22.14
Galop
12.256
24.51
Trav
6.209
12.42
Spring
14.5695
29.14
Race: Paint horseAlder: 2 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 156 cm
Køn: HoppeVægt: 463 kg
Farve: Rød Tobiano Født den: 02.09.2026
Opdrætter: lwl123

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

de vises sten
Genetisk potentiale Samlet: 2756.00
Udholdenhed466.59  Galop520.88
Hurtighed726.77  Trav151.30
Dressur575.45  Spring315.01
BLUP:
-82.76
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Paint horse
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
466.59
466.59
Hurtighed
726.77
726.77
Dressur
575.45
575.45
Galop
520.88
520.88
Trav
151.3
Spring
315.01
315.01
Denne hoppe har 219 fortrinlighedsstjerner.

curepiedHovjern

dressur: +8


Ridecenter

AQHA smart mind er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Drægtighed

chevalTid: 4 måneder
maleFar: Apollon Solsikkedalen

Information

reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom