Rema1000

Anciennitet : 46 dage
Generel placering : 4383.
Konto : 53.152 equus
Ejerhistorik
Ridehest Akhal-tekiner Blakket
12:30
Energi
54%
Helbred
18%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 15.20

Udholdenhed
5.9695
11.94
Hurtighed
0.3535
0.71
Dressur
0.6045
1.21
Galop
0.2105
0.42
Trav
0.1145
0.23
Spring
0.348
0.70
Race: Akhal-tekinerAlder: 5 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 157 cm
Køn: HoppeVægt: 196 kg
Farve: Blakket Født den: 31.08.2026
Opdrætter: Rema1000

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

de vises sten

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 2756.00
Udholdenhed726.76  Galop315.01
Hurtighed466.32  Trav151.30
Dressur575.73  Spring520.88
BLUP:
-61.90
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Akhal-tekiner
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
726.76
726.76
Hurtighed
466.32
466.32
Dressur
575.73
575.73
Galop
315.01
315.01
Trav
151.3
Spring
520.88
520.88
Denne hoppe har 219 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4


Ridecenter

Frem til:
13. november 2026
Boks:
boks 1* vandtrug bruser halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Næste bedækning: 6 år 2 måneder
reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom