Ninque

Anciennitet : 2825 dage
Generel placering : 62.
Konto : 36.499.042 equus
Ejerhistorik
normal
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2543.78

Udholdenhed
264.515
529.03
Hurtighed
333.2115
666.42
Dressur
239.361
478.72
Galop
214.713
429.43
Trav
72.7715
145.54
Spring
147.3195
294.64
Race: AraberAlder: 1 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 151 cm
Køn: HoppeVægt: 294 kg
Farve: Rød med lys man og hale Født den: 20.10.2026
Opdrætter: Ninque

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

vintervandredagbog
Genetisk potentiale Samlet: 11895.14
Udholdenhed2485.69  Galop2008.68
Hurtighed3143.69  Trav649.13
Dressur2244.77  Spring1363.17
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Oprindelse

Far: 20 S.23203.64 Stald bumbum
Mor: Welthie
Araber
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2485.7
2485.7
2485.7
Hurtighed
3143.69
3143.69
3143.69
3143.69
Dressur
2244.77
2244.77
2244.77
Galop
2008.68
2008.68
2008.68
Trav
649.133
649.133
Spring
1363.17
1363.17
Denne hoppe har 1132 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +15, hurtighed: +15, dressur: +15, galop: +15, trav: +15, spring: +15

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

wintertrailridingdiaryVintervandredagbog

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11


Ridecenter

Navn:
Frem til:
21. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

pictoalertVintermark kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 1 år 6 måneder lige nu!

Formering

pictoalertVintermark kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 1 år 6 måneder lige nu!

Information