nikkiline

Anciennitet : 5391 dage
Generel placering : 314.
Konto : 5.250.348 equus
Ejerhistorik
Føl Andalusier Gråskimmel
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
96%

Færdigheder

Samlet: 1339.90

Udholdenhed
127.2245
254.45
Hurtighed
139.555
279.11
Dressur
177.3205
354.64
Galop
76.346
152.69
Trav
36.816
73.63
Spring
112.6885
225.38
Race: AndalusierAlder: 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 116 cm
Køn: HingstVægt: 139 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 07.09.2026
Opdrætter: shiro

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 9683.19
Udholdenhed1838.85  Galop1103.47
Hurtighed2017.07  Trav532.12
Dressur2562.92  Spring1628.76
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Oprindelse

Far: Nordicpicto4River Elysius
Mor: Marisa 9130 by SSK
Andalusier
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1838.85
1838.85
1838.85
Hurtighed
2017.07
2017.07
2017.07
Dressur
2562.92
2562.92
2562.92
Galop
1103.47
1103.47
Trav
532.124
532.124
Spring
1628.76
1628.76
1628.76
Denne hest har 911 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Gråskimmel
Salg er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertSalg kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 4 måneder lige nu!

Formering

pictoalertSalg kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 4 måneder lige nu!

Information