Jeancat

Anciennitet : 5117 dage
Generel placering : 13.
Konto : 10.292.113 equus
Ejerhistorik
Ridehest Tinker Brun
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 24148.65

Udholdenhed
3108.4645
6216.93
Hurtighed
1032.4645
2064.93
Dressur
2530.045
5060.09
Galop
2065.934
4131.87
Trav
1033.0475
2066.09
Spring
2304.3695
4608.74
Race: TinkerAlder: 20 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 486 kg
Farve: Brun Født den: 30.08.2026
Opdrætter: Jeancat Indtægter: 920 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0200
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0010
Dressur 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 19960.59
Udholdenhed5131.96  Galop3423.48
Hurtighed1706.75  Trav1707.72
Dressur4171.13  Spring3819.55
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ti MA 19906,43
Mor: Ti FE 19905,12
Tinker
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
5131.96
5131.96
5131.96
5131.96
5131.96
Hurtighed
1706.75
1706.75
1706.75
Dressur
4171.13
4171.13
4171.13
4171.13
Galop
3423.48
3423.48
3423.48
3423.48
Trav
1707.72
1707.72
1707.72
Spring
3819.55
3819.55
3819.55
3819.55
Denne hoppe har 1939 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Ti FE 19960,59 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Næste bedækning: 21 år 6 måneder
reproductionBedækninger: 7
arbreStamtræ
chevalAfkom