Jeancat

Anciennitet : 5098 dage
Generel placering : 13.
Konto : 11.319.325 equus
Ejerhistorik
Pony Connemara Palomino
10:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 29716.72

Udholdenhed
3931.2635
7862.53
Hurtighed
2506.936
5013.87
Dressur
3106.015
6212.03
Galop
1699.1805
3398.36
Trav
812.339
1624.68
Spring
2802.624
5605.25
Race: ConnemaraAlder: 13 år 8 måneder
Art: PonyHøjde: 147 cm
Køn: HoppeVægt: 427 kg
Farve: Palomino Født den: 30.08.2026
Opdrætter: Jeancat Indtægter: 911 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 24582.86
Udholdenhed6503.32  Galop2811.45
Hurtighed4151.89  Trav1339.76
Dressur5133.84  Spring4642.59
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6503.32
6503.32
6503.32
6503.32
6503.32
6503.32
Hurtighed
4151.9
4151.9
4151.9
4151.9
Dressur
5133.84
5133.84
5133.84
5133.84
5133.84
Galop
2811.45
2811.45
2811.45
Trav
1339.76
1339.76
Spring
4642.59
4642.59
4642.59
4642.59
4642.59
Denne hoppe har 2402 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Con FE 24582,86 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Næste bedækning: 14 år 6 måneder
reproductionBedækninger: 3
arbreStamtræ
chevalAfkom