ibugdrddtfygu

Anciennitet : 80 dage
Generel placering : 959.
Konto : 52.492 equus
Ejerhistorik

Blåhval Piñata

compagnonpinatabluewhale
Ridehest Fransk traver Rød
18:30
Energi
27%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 20406.70

Udholdenhed
1655.696
3311.39
Hurtighed
2444.8965
4889.79
Dressur
2026.804
4053.61
Galop
1220.2785
2440.56
Trav
1695.7775
3391.55
Spring
1159.8975
2319.80
Race: Fransk traverAlder: 11 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 165 cm
Køn: HoppeVægt: 499 kg
Farve: Rød Født den: 28.08.2026
Opdrætter: ibugdrddtfygu

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 21968.92
Udholdenhed3709.55  Galop2601.16
Hurtighed5169.27  Trav3617.59
Dressur4358.45  Spring2512.90
BLUP:
44.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3709.55
3709.55
3709.55
3709.55
Hurtighed
5169.27
5169.27
5169.27
5169.27
5169.27
Dressur
4358.45
4358.45
4358.45
4358.45
Galop
2601.16
2601.16
2601.16
Trav
3617.59
3617.59
3617.59
3617.59
Spring
2512.9
2512.9
2512.9
Denne hoppe har 2139 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +15, hurtighed: +15, dressur: +15, galop: +15, trav: +15, spring: +15

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

heracleshorseshoestrailclassHerakles' hestesko Trail class

dressur: +14, trav: +10, spring: +6

compagnonpinatabluewhaleBlåhval Piñata

spring: +5


Ridecenter

Frem til:
30. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom