shiro

Anciennitet : 1917 dage
Generel placering : 273.
Konto : 17.031.525 equus
Ejerhistorik
Føl Connemara Palomino
09:45
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 3930.41

Udholdenhed
519.3205
1038.64
Hurtighed
332.0925
664.18
Dressur
410.7705
821.54
Galop
224.493
448.99
Trav
107.2835
214.57
Spring
371.245
742.49
Race: ConnemaraAlder: 4 måneder
Art: PonyHøjde: 108 cm
Køn: HingstVægt: 130 kg
Farve: Palomino Født den: 20.09.2026
Opdrætter: shiro

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 18950.87
Udholdenhed5007.91  Galop2164.83
Hurtighed3202.43  Trav1034.56
Dressur3961.15  Spring3579.99
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Oprindelse

Far: Con 22527/7021 Heavenlys Elite
Mor: Salg SSK
Connemara
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
5007.91
5007.91
5007.91
5007.91
5007.91
Hurtighed
3202.43
3202.43
3202.43
3202.43
Dressur
3961.15
3961.15
3961.15
3961.15
Galop
2164.83
2164.83
2164.83
Trav
1034.56
1034.56
Spring
3579.99
3579.99
3579.99
3579.99
Denne hest har 1838 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Pony Rød
Salg er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertSalg kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 4 måneder lige nu!

Formering

pictoalertSalg kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 4 måneder lige nu!

Information