samson1002

Anciennitet : 4626 dage
Generel placering : 44.
Konto : 49.327.300 equus
Ejerhistorik
Ridehest Holstener Rød
23:15
Energi
8%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 20873.23

Udholdenhed
1649.9945
3299.99
Hurtighed
1854.365
3708.73
Dressur
2419.838
4839.68
Galop
1190.5525
2381.11
Trav
369.7725
739.54
Spring
2952.0915
5904.18
Race: HolstenerAlder: 11 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 172 cm
Køn: HingstVægt: 508 kg
Farve: Rød Født den: 05.09.2026
Opdrætter: samson1002 Indtægter: 15.202 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0017
Cutting 00144
Trail class 03393
Reining 0161
Western pleasure 072118
droite
Genetisk potentiale Samlet: 15934.42
Udholdenhed2520.87  Galop1816.80
Hurtighed2834.06  Trav864.23
Dressur3694.02  Spring4204.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2520.87
2520.87
2520.87
Hurtighed
2834.06
2834.06
2834.06
Dressur
3694.02
3694.02
3694.02
3694.02
Galop
1816.8
1816.8
1816.8
Trav
864.23
864.23
Spring
4204.44
4204.44
4204.44
4204.44
Denne hest har 1537 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +17, hurtighed: +17, dressur: +17, galop: +17, trav: +17, spring: +17

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

falabellaFalabella

udholdenhed: +8, hurtighed: +9, galop: +7

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

cramponsMordax

spring: +12

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
9. november 2027
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom