GM Goldien

Anciennitet : 42 dage
Generel placering : 1759.
Konto : 190.218 equus
Ejerhistorik
Pony Connemara Rød med lys man og hale
16:30
Energi
30%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 3327.18

Udholdenhed
426.9205
853.84
Hurtighed
273.909
547.82
Dressur
347.676
695.35
Galop
196.888
393.78
Trav
106.0275
212.06
Spring
312.1705
624.34
Race: ConnemaraAlder: 1 år 6 måneder
Art: PonyHøjde: 138 cm
Køn: HingstVægt: 277 kg
Farve: Rød med lys man og hale Født den: 31.08.2026
Opdrætter: GM Goldien

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 12739.93
Udholdenhed3287.45  Galop1498.09
Hurtighed2097.21  Trav791.31
Dressur2671.03  Spring2394.84
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3287.45
3287.45
3287.45
3287.45
Hurtighed
2097.21
2097.21
2097.21
Dressur
2671.03
2671.03
2671.03
Galop
1498.09
1498.09
Trav
791.311
791.311
Spring
2394.84
2394.84
2394.84
Denne hest har 1217 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

SultanBen A Goldien er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalertSultanBen A Goldien kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 1 år 6 måneder lige nu!

Formering

pictoalertSultanBen A Goldien kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 1 år 6 måneder lige nu!

Information