søndergaard

Anciennitet : 22 dage
Generel placering : 315.
Konto : 902.113 equus
Ejerhistorik
Pony Fjordhest Rødblak
21:00
Energi
24%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 3136.14

Udholdenhed
200.2255
400.45
Hurtighed
430.7055
861.41
Dressur
328.144
656.29
Galop
400.918
801.84
Trav
136.8075
273.62
Spring
71.271
142.54
Race: FjordhestAlder: 2 år 2 måneder
Art: PonyHøjde: 144 cm
Køn: HoppeVægt: 356 kg
Farve: Rødblak Født den: 28.08.2026
Opdrætter: bb-veronika12

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 9702.20
Udholdenhed1637.87  Galop2025.31
Hurtighed2550.96  Trav1105.81
Dressur1844.85  Spring537.39
BLUP:
-83.45
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1637.87
1637.87
1637.87
Hurtighed
2550.97
2550.97
2550.97
Dressur
1844.85
1844.85
1844.85
Galop
2025.31
2025.31
2025.31
Trav
1105.81
1105.81
Spring
537.393
537.393
Denne hoppe har 913 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +13, hurtighed: +13, dressur: +13, galop: +13, trav: +13, spring: +13


Ridecenter

Navn:
Frem til:
13. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

pictoalertførste f hoppe kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 2 år 2 måneder lige nu!

Information