Fluttershy

Anciennitet : 3386 dage
Generel placering : 12.
Konto : 14.745.943 equus
Ejerhistorik
Føl Fjordhest Brunblak

M

08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 76.85

Udholdenhed
6.514
13.03
Hurtighed
10.0165
20.03
Dressur
7.2995
14.60
Galop
8.0425
16.09
Trav
4.388
8.78
Spring
2.166
4.33
Race: FjordhestAlder: et par timer
Art: PonyHøjde: 88 cm
Køn: HingstVægt: 88 kg
Farve: Brunblak Født den: 14.09.2026
Opdrætter: Fluttershy

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 7579.28
Udholdenhed1284.82  Galop1586.27
Hurtighed1975.69  Trav865.50
Dressur1439.74  Spring427.25
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1284.82
1284.82
Hurtighed
1975.69
1975.69
1975.69
Dressur
1439.74
1439.74
Galop
1586.27
1586.27
Trav
865.506
865.506
Spring
427.256
427.256
Denne hest har 700 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Enhjørningepony Brunblak
M er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertM kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertM kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information