Larlii

Anciennitet : 5100 dage
Generel placering : 50.
Konto : 5.659.951 equus
Ejerhistorik
Ridehest Islænder Skimmel
16:30
Energi
28%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 24078.13

Udholdenhed
3269.5825
6539.16
Hurtighed
993.64
1987.28
Dressur
2721.8825
5443.77
Galop
1998.9225
3997.84
Trav
2359.972
4719.94
Spring
695.0655
1390.13
Race: IslænderAlder: 15 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 140 cm
Køn: HoppeVægt: 437 kg
Farve: Skimmel Født den: 21.08.2026
Opdrætter: Larlii Indtægter: 31.171 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 01770
Cutting 0001
Trail class 0021
Reining 0010
Western pleasure 0491
Genetisk potentiale Samlet: 21212.63
Udholdenhed5455.76  Galop3341.40
Hurtighed1212.41  Trav3946.44
Dressur4537.93  Spring2718.69
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
5455.76
5455.76
5455.76
5455.76
5455.76
Hurtighed
1212.41
1212.41
Dressur
4537.93
4537.93
4537.93
4537.93
Galop
3341.4
3341.4
3341.4
3341.4
Trav
3946.44
3946.44
3946.44
3946.44
Spring
2718.69
2718.69
2718.69
Denne hoppe har 2064 fortrinlighedsstjerner.

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

falabellaFalabella

udholdenhed: +8, hurtighed: +9, galop: +7

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

21212.63 Ho er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Information

21212.63 Ho er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 3
arbreStamtræ
chevalAfkom