wonder

Anciennitet : 4956 dage
Generel placering : 59.
Konto : 22.884.566 equus
Ejerhistorik
Ridehest Frieser Sort
11:30
Energi
60%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 22610.14

Udholdenhed
2365.735
4731.47
Hurtighed
2128.5745
4257.15
Dressur
2979.7685
5959.54
Galop
1291.9475
2583.89
Trav
1918.132
3836.26
Spring
620.914
1241.83
Race: FrieserAlder: 10 år
Art: RidehestHøjde: 163 cm
Køn: HingstVægt: 478 kg
Farve: Sort Født den: 19.08.2026
Opdrætter: wonder Indtægter: 1.289 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0931
Travløb 0220
Terrænridning 0123
Ridebanespringning 0800
Dressur 0002
Genetisk potentiale Samlet: 20025.25
Udholdenhed4189.10  Galop2287.16
Hurtighed3774.01  Trav3400.02
Dressur5280.36  Spring1094.59
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
4189.1
4189.1
4189.1
4189.1
Hurtighed
3774.01
3774.01
3774.01
3774.01
Dressur
5280.36
5280.36
5280.36
5280.36
5280.36
Galop
2287.16
2287.16
2287.16
Trav
3400.02
3400.02
3400.02
3400.02
Spring
1094.6
1094.6
Denne hest har 1946 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

brideclassiqueposeidonPoseidons Hovedtøj

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

selleclassiqueposeidonPoseidons Sadel

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

tapisclassiqueposeidonPoseidons Sadelunderlag

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

bonnetposeidonPoseidons Hut

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

bandeposeidonPoseidons Bandager

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6


Ridecenter

Hi 20025.25 (MA) er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom