celina

Anciennitet : 329 dage
Generel placering : 66.
Konto : 174.484 equus
Ejerhistorik
Ridehest Lusitano Gråskimmel
11:00
Energi
73%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 9052.35

Udholdenhed
335.391
670.78
Hurtighed
203.4405
406.88
Dressur
1393.2405
2786.48
Galop
1027.404
2054.81
Trav
1202.878
2405.76
Spring
363.8215
727.64
Race: LusitanoAlder: 12 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 162 cm
Køn: HingstVægt: 452 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 19.08.2026
Opdrætter: celina Indtægter: 922 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 02000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0008
Genetisk potentiale Samlet: 9356.20
Udholdenhed1130.48  Galop1702.69
Hurtighed1000.20  Trav1990.52
Dressur2306.00  Spring1226.31
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1130.48
1130.48
Hurtighed
1000.2
1000.2
Dressur
2306
2306
2306
Galop
1702.69
1702.69
1702.69
Trav
1990.52
1990.52
1990.52
Spring
1226.31
1226.31
Denne hest har 880 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +15, hurtighed: +15, dressur: +15, galop: +15, trav: +15, spring: +15

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

curepiedHovjern

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
25. december 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Ma 356.20 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom