Toffifee

Anciennitet : 5442 dage
Generel placering : 38.
Konto : 61.126.669 equus
Ejerhistorik
Ridehest Lusitano Brun
10:00
Energi
4%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 12710.61

Udholdenhed
468.5985
937.20
Hurtighed
432.954
865.91
Dressur
1936.548
3873.10
Galop
1397.1945
2794.39
Trav
1640.7175
3281.43
Spring
479.2925
958.59
Race: LusitanoAlder: 10 år
Art: RidehestHøjde: 162 cm
Køn: HingstVægt: 478 kg
Farve: Brun Født den: 17.08.2026
Opdrætter: Toffifee Indtægter: 1.012 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 02010
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potentiale Samlet: 12974.73
Udholdenhed1567.64  Galop2324.78
Hurtighed1448.39  Trav2729.98
Dressur3222.21  Spring1681.73
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Male c C'est Lɑ Vie
Mor: Female c C'est Lɑ Vie
Lusitano
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1567.64
1567.64
Hurtighed
1448.39
1448.39
Dressur
3222.21
3222.21
3222.21
3222.21
Galop
2324.78
2324.78
2324.78
Trav
2729.98
2729.98
2729.98
Spring
1681.73
1681.73
1681.73
Denne hest har 1240 fortrinlighedsstjerner.

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Male c er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

Male c er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom