Toffifee

Anciennitet : 5442 dage
Generel placering : 38.
Konto : 61.126.669 equus
Ejerhistorik
Ridehest Lusitano Mørkebrun
10:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 11056.18

Udholdenhed
398.809
797.62
Hurtighed
372.1755
744.35
Dressur
1695.761
3391.52
Galop
1207.143
2414.29
Trav
1430.4165
2860.83
Spring
423.783
847.57
Race: LusitanoAlder: 12 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 161 cm
Køn: HoppeVægt: 470 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 16.08.2026
Opdrætter: Toffifee Indtægter: 1.737 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 01722
droite
Genetisk potentiale Samlet: 11251.23
Udholdenhed1356.09  Galop1995.59
Hurtighed1264.38  Trav2366.23
Dressur2806.71  Spring1462.23
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Male 6 C'est Lɑ Vie
Mor: Female 5 C'est Lɑ Vie
Lusitano
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1356.09
1356.09
Hurtighed
1264.38
1264.38
Dressur
2806.71
2806.71
2806.71
Galop
1995.59
1995.59
1995.59
Trav
2366.23
2366.23
2366.23
Spring
1462.23
1462.23
Denne hoppe har 1068 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

cramponsMordax

dressur: +12

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Female 7 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Female 7 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
Næste bedækning: 13 år 8 måneder
reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom