mereten

Anciennitet : 66 dage
Generel placering : 837.
Konto : 127.895 equus
Ejerhistorik
Pony Connemara Sort
15:15
Energi
44%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1432.40

Udholdenhed
160.2275
320.45
Hurtighed
104.32
208.64
Dressur
168.1115
336.22
Galop
94.3195
188.64
Trav
36.8555
73.71
Spring
152.365
304.73
Race: ConnemaraAlder: 1 år 8 måneder
Art: PonyHøjde: 144 cm
Køn: HingstVægt: 295 kg
Farve: Sort Født den: 13.08.2026
Opdrætter: mereten

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 22576.09
Udholdenhed5964.34  Galop2585.14
Hurtighed3819.65  Trav1231.60
Dressur4714.89  Spring4260.45
BLUP:
-93.86
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
5964.34
5964.34
5964.34
5964.34
5964.34
Hurtighed
3819.65
3819.65
3819.65
3819.65
Dressur
4714.9
4714.9
4714.9
4714.9
4714.9
Galop
2585.14
2585.14
2585.14
Trav
1231.61
1231.61
Spring
4260.45
4260.45
4260.45
4260.45
Denne hest har 2201 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Coral/22578 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalertCoral/22578 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 1 år 8 måneder lige nu!

Formering

pictoalertCoral/22578 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 1 år 8 måneder lige nu!

Information