Bitte

Anciennitet : 3866 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.728.761 equus
Ejerhistorik
Føl Akhal-tekiner Lysegrå
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1520.96

Udholdenhed
201.048
402.10
Hurtighed
128.4815
256.96
Dressur
158.849
317.70
Galop
87.024
174.05
Trav
41.48
82.96
Spring
143.5985
287.20
Race: Akhal-tekinerAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 91 cm
Køn: HoppeVægt: 91 kg
Farve: Lysegrå Født den: 16.08.2026
Opdrætter: Bitte

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 24271.80
Udholdenhed6416.73  Galop2777.49
Hurtighed4100.66  Trav1323.90
Dressur5069.88  Spring4583.14
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6416.73
6416.73
6416.73
6416.73
6416.73
6416.73
Hurtighed
4100.66
4100.66
4100.66
4100.66
Dressur
5069.88
5069.88
5069.88
5069.88
5069.88
Galop
2777.49
2777.49
2777.49
Trav
1323.9
1323.9
Spring
4583.14
4583.14
4583.14
4583.14
Denne hoppe har 2370 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Rød
Junior-Krøsus er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information