Bitte

Anciennitet : 3866 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.728.761 equus
Ejerhistorik
Føl Akhal-tekiner Rød
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1534.75

Udholdenhed
202.9
405.80
Hurtighed
129.625
259.25
Dressur
160.304
320.61
Galop
87.8235
175.65
Trav
41.8575
83.72
Spring
144.866
289.73
Race: Akhal-tekinerAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 91 cm
Køn: HoppeVægt: 91 kg
Farve: Rød Født den: 16.08.2026
Opdrætter: Bitte

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 24157.03
Udholdenhed6387.30  Galop2764.68
Hurtighed4080.60  Trav1317.68
Dressur5046.38  Spring4560.39
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6387.3
6387.3
6387.3
6387.3
6387.3
6387.3
Hurtighed
4080.6
4080.6
4080.6
4080.6
Dressur
5046.38
5046.38
5046.38
5046.38
5046.38
Galop
2764.68
2764.68
2764.68
Trav
1317.68
1317.68
Spring
4560.39
4560.39
4560.39
4560.39
Denne hoppe har 2359 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Rød
Junior-Krøsus er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information