Bitte

Anciennitet : 3867 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.734.860 equus
Ejerhistorik
Føl Akhal-tekiner Palomino
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1532.01

Udholdenhed
202.503
405.01
Hurtighed
129.3995
258.80
Dressur
160.0035
320.01
Galop
87.6395
175.28
Trav
41.786
83.57
Spring
144.673
289.35
Race: Akhal-tekinerAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 94 cm
Køn: HoppeVægt: 94 kg
Farve: Palomino Født den: 16.08.2026
Opdrætter: Bitte

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 24020.02
Udholdenhed6350.00  Galop2748.16
Hurtighed4057.65  Trav1310.31
Dressur5017.31  Spring4536.59
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6350
6350
6350
6350
6350
6350
Hurtighed
4057.65
4057.65
4057.65
4057.65
Dressur
5017.31
5017.31
5017.31
5017.31
5017.31
Galop
2748.16
2748.16
2748.16
Trav
1310.31
1310.31
Spring
4536.59
4536.59
4536.59
4536.59
Denne hoppe har 2345 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Gråskimmel
Junior-Krøsus er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information