Bitte

Anciennitet : 3867 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.734.860 equus
Ejerhistorik
Føl Akhal-tekiner Rød
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1523.01

Udholdenhed
201.3715
402.74
Hurtighed
128.591
257.18
Dressur
159.087
318.17
Galop
87.191
174.38
Trav
41.541
83.08
Spring
143.721
287.44
Race: Akhal-tekinerAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 92 cm
Køn: HoppeVægt: 92 kg
Farve: Rød Født den: 16.08.2026
Opdrætter: Bitte

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 23717.36
Udholdenhed6271.81  Galop2715.60
Hurtighed4005.03  Trav1293.82
Dressur4954.84  Spring4476.26
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6271.81
6271.81
6271.81
6271.81
6271.81
6271.81
Hurtighed
4005.03
4005.03
4005.03
4005.03
Dressur
4954.84
4954.84
4954.84
4954.84
4954.84
Galop
2715.6
2715.6
2715.6
Trav
1293.82
1293.82
Spring
4476.26
4476.26
4476.26
4476.26
Denne hoppe har 2315 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Rød
Junior-Krøsus er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information