Bitte

Anciennitet : 3867 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.740.726 equus
Ejerhistorik
Ridehest Holstener Sort
12:00
Energi
61%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 24491.54

Udholdenhed
1182.583
2365.17
Hurtighed
2670.7575
5341.52
Dressur
3458.585
6917.17
Galop
576.5225
1153.05
Trav
409.8005
819.60
Spring
3947.52
7895.04
Race: HolstenerAlder: 10 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 170 cm
Køn: HingstVægt: 502 kg
Farve: Sort Født den: 10.08.2026
Opdrætter: Bitte Indtægter: 2.000 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 24849.12
Udholdenhed3932.88  Galop2836.34
Hurtighed4431.85  Trav1351.95
Dressur5741.62  Spring6554.48
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3932.88
3932.88
3932.88
3932.88
Hurtighed
4431.85
4431.85
4431.85
4431.85
Dressur
5741.62
5741.62
5741.62
5741.62
5741.62
Galop
2836.34
2836.34
2836.34
Trav
1351.95
1351.95
Spring
6554.48
6554.48
6554.48
6554.48
6554.48
6554.48
Denne hest har 2429 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

MαƖє 849.12 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

MαƖє 849.12 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom