Aman1726

Anciennitet : 2570 dage
Generel placering : 395.
Konto : 8.903.370 equus
Ejerhistorik
Føl Mustang Mørkebrun
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 1157.36

Udholdenhed
116.152
232.30
Hurtighed
148.551
297.10
Dressur
82.7385
165.48
Galop
115.876
231.75
Trav
32.9715
65.94
Spring
82.389
164.78
Race: MustangAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 86 cm
Køn: HingstVægt: 86 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 14.08.2026
Opdrætter: Aman1726

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 6875.06
Udholdenhed1379.96  Galop1376.68
Hurtighed1764.88  Trav391.72
Dressur982.98  Spring978.83
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1379.96
1379.96
Hurtighed
1764.88
1764.88
1764.88
Dressur
982.986
982.986
Galop
1376.68
1376.68
Trav
391.722
391.722
Spring
978.832
978.832
Denne hest har 630 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Mørkebrun
Basil - 6875.06 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertBasil - 6875.06 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertBasil - 6875.06 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information