Fortuna

Anciennitet : 47 dage
Generel placering : 1754.
Konto : 57.081 equus
Ejerhistorik
Ridehest Araber Flueplettet grå
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 1545.53

Udholdenhed
452.0955
904.19
Hurtighed
5.243
10.49
Dressur
123.5155
247.03
Galop
109.116
218.23
Trav
5
10.00
Spring
77.794
155.59
Race: AraberAlder: 2 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 158 cm
Køn: HingstVægt: 412 kg
Farve: Flueplettet grå Født den: 06.08.2026
Opdrætter: Fortuna

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 18013.13
Udholdenhed3677.80  Galop3028.84
Hurtighed4656.45  Trav1084.66
Dressur3447.72  Spring2117.66
BLUP:
-83.87
-100 0+100

Oprindelse

Far: Felix Højens
Mor: Hoppe 12932 Damgaardhk
Araber
75.0%
Knabstrupper
25.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
3677.8
3677.8
3677.8
3677.8
Hurtighed
4656.45
4656.45
4656.45
4656.45
4656.45
Dressur
3447.72
3447.72
3447.72
3447.72
Galop
3028.84
3028.84
3028.84
Trav
1084.66
1084.66
Spring
2117.66
2117.66
2117.66
Denne hest har 1743 fortrinlighedsstjerner.

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8


Ridecenter

Hingst 18013 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom