Fluttershy

Anciennitet : 3386 dage
Generel placering : 12.
Konto : 14.741.212 equus
Ejerhistorik

Rosetter

19:00
Energi
1%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 33368.55

Udholdenhed
4744.7675
9489.53
Hurtighed
2803.5375
5607.07
Dressur
3509.692
7019.38
Galop
1899.971
3799.94
Trav
592.365
1184.73
Spring
3133.943
6267.89
Race: Akhal-tekinerAlder: 25 år 4 måneder
Art: RidepegasusHøjde: 164 cm
Køn: vallakVægt: 455 kg
Farve: Rød stikkelhåret Født den: 05.08.2026
Opdrætter: Bitte Indtægter: 23.507 equus
Genetisk potentiale Samlet: 25297.84
Udholdenhed6687.42  Galop2893.97
Hurtighed4273.88  Trav1379.94
Dressur5284.16  Spring4778.47
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6687.42
6687.42
6687.42
6687.42
6687.42
6687.42
Hurtighed
4273.88
4273.88
4273.88
4273.88
Dressur
5284.16
5284.16
5284.16
5284.16
5284.16
Galop
2893.97
2893.97
2893.97
Trav
1379.94
1379.94
Spring
4778.47
4778.47
4778.47
4778.47
4778.47
Denne hest har 2472 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

sangmedusePegasus

udholdenhed: +3, hurtighed: +4, dressur: +4

pommeorGyldent Æble

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

maleVallak

udholdenhed: +8, hurtighed: +8, dressur: +4

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

falabellaFalabella

udholdenhed: +9, dressur: +8, spring: +7

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

brideclassiqueposeidonPoseidons Hovedtøj

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

selleclassiqueposeidonPoseidons Sadel

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

cramponsMordax

udholdenhed: +12

tapisclassiqueposeidonPoseidons Sadelunderlag

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

bonnetposeidonPoseidons Hut

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

bandeposeidonPoseidons Bandager

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6


Grandprix

oktober 2026
coupeclassique4 coupeclassique8 coupeclassique8
september 2026
coupeclassique4 coupeclassique4 coupeclassique3 coupeclassique4 coupeclassique3
august 2026
coupeclassique4 coupeclassique4

Ridecenter

h6 Fjuttershy er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

h6 Fjuttershy er en holdhest og kan derfor ikke avle.
h6 Fjuttershy er en vallak og kan derfor ikke bruges til avl.
reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom