Maya4321

Anciennitet : 622 dage
Generel placering : 127.
Konto : 86.550 equus
Ejerhistorik
Pony Connemara Mørkebrun
18:00
Energi
27%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 4955.46

Udholdenhed
568.927
1137.85
Hurtighed
507.959
1015.92
Dressur
509.304
1018.61
Galop
357.6975
715.39
Trav
136.2745
272.55
Spring
397.568
795.14
Race: ConnemaraAlder: 1 år 8 måneder
Art: PonyHøjde: 144 cm
Køn: HoppeVægt: 313 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 13.08.2026
Opdrætter: Maya4321

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 19998.38
Udholdenhed4685.53  Galop2834.73
Hurtighed4178.96  Trav1090.73
Dressur4053.24  Spring3155.19
BLUP:
-93.17
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
4685.53
4685.53
4685.53
4685.53
4685.53
Hurtighed
4178.96
4178.96
4178.96
4178.96
Dressur
4053.24
4053.24
4053.24
4053.24
Galop
2834.73
2834.73
2834.73
Trav
1090.73
1090.73
Spring
3155.19
3155.19
3155.19
3155.19
Denne hoppe har 1943 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

BL 19998 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalertBL 19998 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 1 år 8 måneder lige nu!

Formering

pictoalertBL 19998 kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 1 år 8 måneder lige nu!

Information