shiro

Anciennitet : 1917 dage
Generel placering : 273.
Konto : 17.035.888 equus
Ejerhistorik
Ridehest Knabstrupper Brun leopard
17:30
Energi
28%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2905.90

Udholdenhed
153.042
306.08
Hurtighed
189.568
379.14
Dressur
329.1745
658.35
Galop
197.026
394.05
Trav
327.8275
655.65
Spring
256.3125
512.62
Race: KnabstrupperAlder: 1 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 158 cm
Køn: HoppeVægt: 308 kg
Farve: Brun leopard Født den: 04.08.2026
Opdrætter: shiro

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 15190.49
Udholdenhed1391.65  Galop2259.02
Hurtighed1735.00  Trav3034.70
Dressur3813.64  Spring2956.48
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1391.65
1391.65
Hurtighed
1735
1735
1735
Dressur
3813.64
3813.64
3813.64
3813.64
Galop
2259.02
2259.02
2259.02
Trav
3034.7
3034.7
3034.7
Spring
2956.48
2956.48
2956.48
Denne hoppe har 1462 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Ellis 15190 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalertEllis 15190 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 1 år 6 måneder lige nu!

Formering

pictoalertEllis 15190 kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 1 år 6 måneder lige nu!

Information