Nala_2007

Anciennitet : 19 dage
Generel placering : 2692.
Konto : 35.128 equus
Ejerhistorik
Ridehest Paint horse Mørkebrun Tobiano
16:30
Energi
20%
Helbred
99%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 6691.16

Udholdenhed
861.1015
1722.20
Hurtighed
1196.3465
2392.69
Dressur
1043.845
2087.69
Galop
197.046
394.09
Trav
19.057
38.11
Spring
28.1825
56.37
Race: Paint horseAlder: 5 år
Art: RidehestHøjde: 160 cm
Køn: HingstVægt: 489 kg
Farve: Mørkebrun Tobiano Født den: 04.08.2026
Opdrætter: Miraael__2007

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 16474.70
Udholdenhed2710.87  Galop2613.01
Hurtighed3771.65  Trav900.09
Dressur3585.72  Spring2893.36
BLUP:
-38.54
-100 0+100

Oprindelse

Far: environnements 19478.25 RNM opdræt
Mor: pepsi
Paint horse
50.0%
Holstener
48.4%
Hannoveraner
1.6%

Udmærkelse

Udholdenhed
2710.87
2710.87
2710.87
Hurtighed
3771.65
3771.65
3771.65
3771.65
Dressur
3585.72
3585.72
3585.72
3585.72
Galop
2613.01
2613.01
2613.01
Trav
900.091
900.091
Spring
2893.36
2893.36
2893.36
Denne hest har 1592 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

curepiedHovjern

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

PJ er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom