The Arrow

Anciennitet : 4527 dage
Generel placering : 45.
Konto : 16.528.039 equus
Ejerhistorik
Rideenhjørning Quarter horse Mørkebrun
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 2715.91

Udholdenhed
156.4135
312.83
Hurtighed
253.603
507.21
Dressur
289.954
579.91
Galop
348.3965
696.79
Trav
77.518
155.04
Spring
232.068
464.14
Race: Quarter horseAlder: et par timer
Art: RideenhjørningHøjde: 95 cm
Køn: HingstVægt: 95 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 01.09.2026
Opdrætter: The Arrow

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 13095.03
Udholdenhed1508.33  Galop3359.66
Hurtighed2445.55  Trav747.52
Dressur2796.09  Spring2237.88
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1508.33
1508.33
Hurtighed
2445.55
2445.55
2445.55
Dressur
2796.09
2796.09
2796.09
Galop
3359.66
3359.66
3359.66
3359.66
Trav
747.522
747.522
Spring
2237.88
2237.88
2237.88
Denne hest har 1251 fortrinlighedsstjerner.

corneEnhjørning

dressur: +15


Enhjørninger er heste med horn i panden. Hornet giver dem en + 15 bonus til dressur.

De avles på en bestemt måde:

  • begge forældre skal være enhjørninger af samme race
  • 1 bedækningssession skal være tilgængelig
du vil derefter have 1/5 chance for at få et enhjørningeføl.

Når den samme enhjørning har folet 5 gange uden at få et enhjørningeføl, bliver det 6.. føl et enhjørningeføl.

Når en enhjørningehoppe er blevet bedækket, skal du vente i ti timer i realtid, før hun kan bedækkes igen, eller før en potentiel enhjørningefole kan bedækkes.

Ridecenter

Rideenhjørning Rød
Hingst er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertHingst kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertHingst kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information