Aman1726

Anciennitet : 2570 dage
Generel placering : 395.
Konto : 8.903.370 equus
Ejerhistorik
Ridehest Mustang Leverrød
22:00
Energi
56%
Helbred
100%
Moral
96%

Færdigheder

Samlet: 4966.93

Udholdenhed
600.44
1200.88
Hurtighed
840.006
1680.01
Dressur
193.193
386.39
Galop
624.7065
1249.41
Trav
65.4205
130.84
Spring
159.698
319.40
Race: MustangAlder: 5 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 155 cm
Køn: HoppeVægt: 452 kg
Farve: Leverrød Født den: 05.08.2026
Opdrætter: Aman1726 Indtægter: 344 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0001
Travløb 0120
Terrænridning 0001
Ridebanespringning 0221
Dressur 0201
Genetisk potentiale Samlet: 6950.45
Udholdenhed1382.33  Galop1391.92
Hurtighed1793.89  Trav398.67
Dressur985.42  Spring998.20
BLUP:
-12.46
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1382.33
1382.33
Hurtighed
1793.89
1793.89
1793.89
Dressur
985.429
985.429
Galop
1391.92
1391.92
Trav
398.679
398.679
Spring
998.203
998.203
Denne hoppe har 638 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Indy - 6950.45 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom