Maya4321

Anciennitet : 622 dage
Generel placering : 127.
Konto : 91.876 equus
Ejerhistorik
Føl Andalusier Sort
09:00
Energi
99%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1545.03

Udholdenhed
147.086
294.17
Hurtighed
161.582
323.16
Dressur
203.439
406.88
Galop
87.8015
175.60
Trav
42.086
84.17
Spring
130.522
261.04
Race: AndalusierAlder: 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 109 cm
Køn: HingstVægt: 120 kg
Farve: Sort Født den: 14.10.2026
Opdrætter: Maya4321

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 7428.04
Udholdenhed1414.29  Galop844.24
Hurtighed1553.67  Trav404.67
Dressur1956.14  Spring1255.02
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1414.29
1414.29
Hurtighed
1553.67
1553.67
Dressur
1956.14
1956.14
1956.14
Galop
844.245
844.245
Trav
404.672
404.672
Spring
1255.02
1255.02
Denne hest har 686 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Rød
Andalu 7428 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertAndalu 7428 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 2 måneder lige nu!

Formering

pictoalertAndalu 7428 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 2 måneder lige nu!

Information