Eri

Anciennitet : 138 dage
Generel placering : 240.
Konto : 1.834.919 equus
Ejerhistorik
Ridehest Knabstrupper Rød leopard
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 16691.66

Udholdenhed
354.2265
708.45
Hurtighed
299.6265
599.25
Dressur
2973.775
5947.55
Galop
674.284
1348.57
Trav
1739.6265
3479.25
Spring
2304.291
4608.58
Race: KnabstrupperAlder: 5 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 165 cm
Køn: HingstVægt: 483 kg
Farve: Rød leopard Født den: 26.07.2026
Opdrætter: Eri Indtægter: 120 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0930
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 20306.28
Udholdenhed1862.21  Galop3016.80
Hurtighed2318.92  Trav4061.85
Dressur5098.08  Spring3948.42
BLUP:
6.01
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1862.21
1862.21
1862.21
Hurtighed
2318.92
2318.92
2318.92
Dressur
5098.08
5098.08
5098.08
5098.08
5098.08
Galop
3016.8
3016.8
3016.8
Trav
4061.85
4061.85
4061.85
4061.85
Spring
3948.42
3948.42
3948.42
3948.42
Denne hest har 1973 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +18, hurtighed: +18, dressur: +18, galop: +18, trav: +18, spring: +18

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
12. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom