Aman1726

Anciennitet : 2570 dage
Generel placering : 395.
Konto : 8.903.370 equus
Ejerhistorik
Ridehest Mustang Rød blanket
16:00
Energi
40%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2768.57

Udholdenhed
567.179
1134.36
Hurtighed
377.3125
754.62
Dressur
114.9895
229.98
Galop
160.0885
320.18
Trav
49.3055
98.61
Spring
115.409
230.82
Race: MustangAlder: 3 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 155 cm
Køn: HingstVægt: 455 kg
Farve: Rød blanket Født den: 27.07.2026
Opdrætter: Aman1726

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 6754.85
Udholdenhed1355.63  Galop1352.13
Hurtighed1739.29  Trav386.27
Dressur958.93  Spring962.59
BLUP:
-62.68
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1355.63
1355.63
Hurtighed
1739.29
1739.29
1739.29
Dressur
958.932
958.932
Galop
1352.13
1352.13
Trav
386.273
386.273
Spring
962.591
962.591
Denne hest har 618 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Zosimos - 6754.85 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom